Vlerësimi: 5.9/10
Vlerësimi i përdoruesit: 6/10
(2 Voto)

PËRMBLEDHJE

Ruby, an aspiring romance novelist, joins a writers retreat in Tahoe, in order to win a lucrative book deal. But when Woody, the hotel owner, shows her the beauty of nature, Ruby wonders if she's been writing the wrong kinds of stories.

Fotot

The Story of LoveThe Story of LoveThe Story of LoveThe Story of LoveThe Story of LoveThe Story of LoveThe Story of LoveThe Story of LoveThe Story of LoveThe Story of LoveThe Story of LoveThe Story of Love

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Serving Sara (2002)

  image
  When Sara is served divorce papers while she is in New York, she is stunned. Not about to lose the fortune she amassed with her self-serving Texas husband, she...
 • LOL (2008)

  image
  When Lola's boyfriend is unfaithful to her on his summer holiday, she dumps him and flirts with his best friend as punishment. But as their class prepares to...
 • Mirë se vjen në shtëpi R J (2008)

  image
  Martin Lawrence, Cedric the Entertainer. Para se të martohet me të dashurën e tij të famshme, një prezantues i suksesshëm televiziv duhet të kalojë disa ditë në...
 • Mysafire në qytet (2009)

  image
  Renée Zellweger, Harry Connick Jr. Një drejtuese biznesi ambicioze nga Majemi, e cila adhuron jetën në shoqërinë e lartë, shkon në një qytezë në Minesota dhe...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.