Vlerësimi: 5.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10
(2 Voto)

PëRMBLEDHJE

Një histori guximi, besimi dhe humanizmi. Në 1925, një grup burrash trima, mbi slita, bëjnë më shumë se 1000 km, mes ngricës, për të shpëtuar fëmijët e qytetit Nome në Alaskë, nga një epidemi vdekjeprurëse.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Ben-Hur (2016)

  image
  Jack Huston, Morgan Freeman. Judë Ben-Hur, një princ i akuzuar padrejtësisht për tradhti nga vëllai i tij i birësuar, rikthehet në vendlindje pas shumë vitesh...
 • Maska e hekurt (1998)

  image
  Leonardo DiCaprio, Jeremy Irons, John Malkovich. Një përshtatje e klasikut të Aleksander Dyma. Aventura më e rrezikshme e Musketierëve, ka të bëjë çlirimin e një...
 • The Emerald Forest (1985)

  image
  After the son of engineer Bill Markham is abducted by an aboriginal tribe on the edge of the rain forest, the engineer spends the next 10 years searching for him.
 • Shadowless Sword (2005)

  image
  In ancient Korea, the Prince of Beahae has been assassinated and the kingdom is in turmoil. The only hope lies with So-Ha, a beautiful but deadly female warrior,...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.