Vlerësimi: 5.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10

Fotot

Gara e madhe e Alaskës

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Robin Hud (2010)

  image
  Në Anglinë e shekullit të 13-të, Robin dhe banda e tij e plaçkitësve përballen me korrupsionin në një fshat lokal dhe drejtojnë një kryengritje kundër mbretit që...
 • Veriori (2022)

  image
  Nga regjisori vizionar Robert Eggers. Me Alexander Skarsgård, Nicole Kidman, Claes Bang, Anya Taylor-Joy, Ethan Hawke, Björk, Willem Dafoe. Një film epik, mbushur...
 • Letër prej Iwo Jima (2006)

  image
  The island of Iwo Jima stands between the American military force and the home islands of Japan. Therefore the Imperial Japanese Army is desperate to prevent it...
 • Dita e Fajkoit (2011)

  image
  Antonio Banderas, Mark Strong. Një histori epike mbi nderin, babëzinë, tradhtinë dhe dashurinë. Në fillim të shekullit të 20-të, ethet e arit të zi në gadishullin...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.