Jose Pablo Cantillo

Ditëlindje: 1979

Aktor:

 1. ...
  Villalobos
 2. 2. SHACKLES (2005), Film
  ...
  Gabriel Garcia
 3. ...
  Verona
 4. 4. Standoff (2006), Seriale
  ...
  Duff Gonzalez
 5. 5. Paranoja (2007), Film
  ...
  Officer Gutierrez
 6. ...
  Miguel
 7. ...
  Marco
 8. ...
  Snowflake
 9. ...
  Ricky Verona
 10. ...
  Manny Rodriguez
 11. ...
  Det. Pepe Vasquez
 12. 12. Tech Toys 360 (2011), Seriale
  ...
  Self
 13. ...
  Wilkes
 14. 14. The River (2012), Seriale
  ...
  Manny Centeno
 15. 15. Elisium (2013), Film
  ...
  Sandro
 16. 16. Constantine (2014), Seriale
  ...
  Hugo Lopez
 17. 17. Çapi (2015), Film
  ...
  Yankie (Amerika)
 18. ...
  Agent Sawyer
 19. ...
  2nd LT. Taylor
 20. 20. Taken (2017), Seriale
  ...
  Dave
 21. ...
  David Martinez
 22. ...
  Self
 23. ...
  Drill Sgt Deco
 24. ...
  Officer Peña
 25. 25. Ambulanca (2022), Film
  ...
  Jesus

Regjisori:

 1. ...
  executive producer

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.