PëRMBLEDHJE

Këto janë aventurat e Jugit, djaloshit të drojtur që zbuloi Enigmën e Mijëvjeçarit dhe fitoi energji magjike. Ai do të bashkohet me miqtë e tij për të parandaluar kthimin e Lojës së Hijeve.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Magjikët: Aventurat e Nusepashkës dhe Maçokut të zi (2015)

  image
  Marinette Dupain-Cheng, a shy high-school student, has inherited some magical ladybug-shaped earrings. The ornaments grant the power of Luck to whoever wears...
 • Kung Fu Panda: Legjenda të jashtëzakonshme (2011)

  image
  Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness tells the continuing adventures of Po as he trains, protects, fights, teaches, learns, stumbles, talks too much, and geeks...
 • Zorro: The Chronicles (2015)

  image
  The masked fox returns to fight against injustice and evil, with his witty banter and his trademark swordsmanship. The Chronicles go back to basics as they focus...
 • Polly Pocket (2018)

  image
  Polly is often told she is "TOO LITTLE" to do the things she wants to do, but Polly proves what every kid knows - that being little isn't a limitation; IT'S HER...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.