poster

Pinguinët e Madagaskarit

The Penguins of Madagascar (2008)

Animacion, Komedi | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Bret Haaland

Vlerësimi: 7.6/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.13/10
(8 Voto)

The daily adventures of penguins living in New York's Central Park Zoo.

Transmetimet në kanale:

B92  

Ishte në kanal:

Tip TV  Cufo TV  RTL  Nickelodeon  

Episodi vijues:

Nesër
07:58
Pinguinët e Madagaskarit
Nesër
08:24
Pinguinët e Madagaskarit
REKOMANDIMET
 • Kiti Aviatorja (2019)

  image
  The Rocketeer follows Kit, a young girl who receives a surprise package on her birthday revealing that she's next in line to become the Rocketeer, a legendary...
 • Sonic Boom (2014)

  image
  Sonic and his friends Tails, Knuckles, Amy and Sticks live in and around a Village. This vast landscape is filled with jungles, mountains, undersea civilizations,...
 • Kingdom Force (2019)

  image
  Kingdom Force is a 24/7 search and rescue unit dedicated to helping their fellow animals. The team of five, diverse animal heroes and their all-terrain vehicles...
 • Tregimet epike të kapiten Brekushit (2018)

  image
  George and Harold's school has been selected to go to space along with their principal, Mr. Krupp. And when danger is very near, they snap their fingers... and...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.