Polly is often told she is "TOO LITTLE" to do the things she wants to do, but Polly proves what every kid knows - that being little isn't a limitation; IT'S HER GREATEST STRENGTH. When Polly Pocket inherits a magic locket that allows her to shrink to 4" tall, she embraces her pocket-sized powers and finds the upside of shrinking is BIG ADVENTURES and making a BIG DIFFERENCE for her and her best friends.

Ishte në kanal:

SUPER RTL  

REKOMANDIMET
 • Prindër të cuditshëm (2001)

  image
  Timmy Turner, a 10-year-old boy, has had it with his babysitter! He summons his fairy godparents who have the power to grant him wishes. Some of the wishes are...
 • Cagington (2008)

  image
  Chuggington, follows the humorous adventures of Koko, Wilson and Brewster, three trainee engines each with their own unique personality. Rounding out...
 • Ebi Heçer (2018)

  image
  Seven-year-old Abby Hatcher and her Fuzzly friend Bozzly go on adventures to fix the Fuzzly's problems at her hotel.
 • Përbindëshat në punë (2021)

  image
  Mekaniku Taskmon dëshiron të bëhet një frikësues profesionist në korporatën e përbindëshave. Por tani që ai punësohet aty, gjërat nuk janë më si më parë dhe...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.