SERIALE

 • Shkrimtari i Padukshem

  e premte

  20.5.22

  11:58

  Shkrimtari i Padukshem

  Ghostwriter (2019)

  Një taksist i viteve 50 çlirohet nga një poezi, por fëmijët kuptojnë që gjërat sjanë ashtu si duken kur zbulojnë pajisje agjentësh në taksinë e tij.

 • Shkrimtari i Padukshem

  e premte

  20.5.22

  21:50

  Shkrimtari i Padukshem

  Ghostwriter (2019)

  Një taksist i viteve 50 çlirohet nga një poezi, por fëmijët kuptojnë që gjërat sjanë ashtu si duken kur zbulojnë pajisje agjentësh në taksinë e tij.

 • Dora - The Explorer

  e shtunë

  21.5.22

  07:00

  Dora - The Explorer

  Dora the Explorer (2000)

  Aventurat e Dorës së vogël, majmunit të saj Boots, Çantës dhe miqve të tjerë të saj. Në çdo episod shikuesit i bashkohen Dorës në një aventurë. Dora kërkon ndihmën e shikuesit për të zgjidhur problemet që has në çdo...

 • Shkrimtari i Padukshem

  e shtunë

  21.5.22

  12:02

  Shkrimtari i Padukshem

  Ghostwriter (2019)

  Fëmijët hetojnë për të mësuar nëse taksisti është pjesë e një misteri më të madhe dhe nëse vendndodhjet e poezisë kanë ndonjë kuptim të fshehtë.

 • Shkrimtari i Padukshem

  e shtunë

  21.5.22

  21:40

  Shkrimtari i Padukshem

  Ghostwriter (2019)

  Fëmijët hetojnë për të mësuar nëse taksisti është pjesë e një misteri më të madhe dhe nëse vendndodhjet e poezisë kanë ndonjë kuptim të fshehtë.

TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.