SERIALE

 • Kim possible

  e shtunë

  8.10.22

  07:00

  Kim possible

  Kim Possible (2002)

  Një nxitës i tifozëve të shkollës së mesme dhe shoqja e saj më e mirë e prirur ndaj aksidenteve i balancojnë detyrat e tyre si luftëtarë të krimit global me sfidat tipike të adoleshencës.

 • Rrëfenjat e rosakut

  e shtunë

  8.10.22

  07:25

  Rrëfenjat e rosakut

  DuckTales (2017)

  Personazhi shumë i dashur nga fëmijët Xhaxha Donaldi, rikthehet bashkë me tri nipat e tij: Hui, Dui, Lui. Më në fund Xhaxha Donaldi do të fillojë punë, ndaj ai vendos ti kërkojë ndihmë xhaxhait të tij Skruxh Mek...

 • Blaze and the monster machines

  e shtunë

  8.10.22

  07:30

  Blaze and the monster machines

  Blaze and the Monster Machines (2014)

  Një kamion përbindësh dhe shoferi i tij njerëzor shkojnë në aventura së bashku ndërsa mësojnë për shkencën, teknologjinë, inxhinierinë dhe matematikën.

 • Kim possible

  e diel

  9.10.22

  07:00

  Kim possible

  Kim Possible (2002)

  Një nxitës i tifozëve të shkollës së mesme dhe shoqja e saj më e mirë e prirur ndaj aksidenteve i balancojnë detyrat e tyre si luftëtarë të krimit global me sfidat tipike të adoleshencës.

 • Rrëfenjat e rosakut

  e diel

  9.10.22

  07:25

  Rrëfenjat e rosakut

  DuckTales (2017)

  Personazhi shumë i dashur nga fëmijët Xhaxha Donaldi, rikthehet bashkë me tri nipat e tij: Hui, Dui, Lui. Më në fund Xhaxha Donaldi do të fillojë punë, ndaj ai vendos ti kërkojë ndihmë xhaxhait të tij Skruxh Mek...

 • Blaze and the monster machines

  e diel

  9.10.22

  07:30

  Blaze and the monster machines

  Blaze and the Monster Machines (2014)

  Një kamion përbindësh dhe shoferi i tij njerëzor shkojnë në aventura së bashku ndërsa mësojnë për shkencën, teknologjinë, inxhinierinë dhe matematikën.

 • Mouk

  e diel

  9.10.22

  09:40

  Mouk

  Mouk (2011)

  Aventurat e Mouk dhe mikut të tij Chavapa deri sa udhëtojnë nëpër botë dhe takojnë miq të rinj.

TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.