poster

LEGO NinjaGo Masters of Spinjitzu

NinjaGo: Masters of Spinjitzu (2011)

Aksion, Familjar, Fantazi, Fantashkencë, Animacion, Komedi, Aventurë | Danimarkë, Kanada, Portugali, Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Vlerësimi: 7.6/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.1/10
(56 Voto)

Kur fati i botës së tyre, Ninjago, sfidohet nga kërcënime të mëdha, i takon ninjave: Kai, Jay, Cole, Zane, Lloyd dhe Nya të shpëtojnë botën.

Transmetimet në kanale:

SUPER RTL  

Ishte në kanal:

Klan Kosova  Cartoon Network  Hayat TV  RTL  Hayat 2  

Episodi vijues:

Sot
10:45
LEGO NinjaGo Masters of Spinjitzu
REKOMANDIMET
 • Polly Pocket (2018)

  image
  Polly is often told she is "TOO LITTLE" to do the things she wants to do, but Polly proves what every kid knows - that being little isn't a limitation; IT'S HER...
 • Teen Titans Go! (2013)

  image
  Teen Titans Go takes a comedic look at the superheroes' lives. Viewers will finally get the opportunity to watch what life is like for the super teens. The Teen...
 • Kung Fu Panda: Legjenda të jashtëzakonshme (2011)

  image
  Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness tells the continuing adventures of Po as he trains, protects, fights, teaches, learns, stumbles, talks too much, and geeks...
 • Pinguinët e Madagaskarit (2008)

  image
  The daily adventures of penguins living in New York's Central Park Zoo.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.