Почитуваниот писател Хари Кебер е обвинет за убиство откако трупот на младата девојка Нола Келерган е најден закопан на негово земјиште. Неговиот поранешен ученик Маркус се преселува во Самердејл за да ја докаже невиноста на својот ментор.

Беше на каналите:

SLO2  SLO1  

Следна епизода:

На каналот моментално нема достапен распоред
ПРЕПОРАКИ
 • Апсолутна власт (2010)

  денес
  image
  Атлантик Сити, 1921. Во град чие богатство порасна во предвечерјето на прохибицијата, Наки Томпсон (Стив Бушеми) плаќа голема цена за да ја добие најголемата моќ...
 • Полицајци гуштери (2010)

  денес
  image
  Upoznajte najsvježiju ekipu mladih policajaca. Plavci novaci su jednosatna policijska serija koja pruža iskren pogleda na profesionalni i osobni život pet...
 • Суткиња Јудy (1996)

  денес
  image
  Reality Show Sutkinja Judy preko 20 godina rješava slučajeve. Karakter, strogoća, ali i humor sutkinje zaštitni su znak ove serije.
 • Инспектор Луис (2006)

  денес
  image
  U ulozi istražitelja Lewisa (nekad asistenta glasovitog inspektora Morsea) je Kevin Whately, a Laurence Fox (Soba s pogledom) njegov je mladi partner, detektiv...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.