рејтинг: 5.7/10
Оценка на корисникот: 9.6/10
(11 гласови)

Содржина

Никој никогаш не се посомневал дека ним ќе им се случи смртоносна опасност, која би можела да биде надмината само доколку бидат сплотени.
Само тимската работа може да ги реши големите проблеми и сериозните предизвици - бидејќи во единството е силата.

Слики

Кој се плаши од волкот лош 2Кој се плаши од волкот лош 2Кој се плаши од волкот лош 2Кој се плаши од волкот лош 2Кој се плаши од волкот лош 2Кој се плаши од волкот лош 2Кој се плаши од волкот лош 2Кој се плаши од волкот лош 2Кој се плаши од волкот лош 2Кој се плаши од волкот лош 2

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Зошто (не) го изедов татко ми (2015)

  image
  Пред два милиона години во пустината Савана живеел Едвард, најстариот син на еден крал-примат. Како што созрева, тој сфаќа дека не е обичен мајмун. За кратко...
 • 100% вук (2020)

  image
  Уверен да ќе постати најстрашнији вукодлак икад, Фреди остаје у шоку када на свој 14. роѓендан његова прва битка поѓе по злу, претварајуќи га у дивљу пудлицу....
 • Мечокот од север 2: Клучевите од Кралството (2018)

  image
  Норм, ново-крунисаниот мечок крал од Арктикот, мора да го спаси Њујорк и неговиот дом. Но, Норм од херој станува омразен антихерој. Тој мора да работи со неговите...
 • Радознали Џорџ: На запад, и то дивљи (2020)

  image
  Џорџ и Мајк путују на фарму роѓаке Џини очекујуќи опуштајуќи викенд у природи, али планови се мењају када њене животиње са фарме побегну у велику дивљину. У...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.