СОДРЖИНА

Еллие се враќа куќи како би помогла на обитељској фарми "божиќних звијезда", а успут добива и подсјетник на оно што је доиста блиско њезином срцу.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Малиот астронаут (2021)

  денес
  image
  Пристигнувајќи во нов град со татко му, Џим, надарено 11-годишно момче, учествува во научен натпревар со новата соученичка Ема. Следејќи го сонот на татко му да...
 • Децата од Дуранго (1999)

  денес
  image
  Четири деца во напуштено рударско окно случајно откриваат портал за патување низ времето. Волшебното патување ги води на Дивиот Запад, во светот на крадците,...
 • Лекарката и готвачот (2016)

  денес
  image
  Дејв е врвен готвач кој по кавгата со еден критичар ја губи работата и е принуден да подучува почетници во училиште за готвење. Нина е кардиолог чиешто...
 • Das Mädchen mit den Schwefelhölzern (2013)

  Утре
  image
  Pre-teen foundling Emil and slightly older middle class orphan Inga seek to comfort each-other in the pitiful conditions at Mrs. Landfried's orphanage. She sells...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.