СОДРЖИНА

Џони Вејн након аутомобилске несреќе у којој је повредио једног дечака жели да заборави на свој омиљени хоби, уличне ауто трке. Након што је одслужио затворску казну коју је добио због повреѓивања дечака у илегалној трци, Џони настоји да доведе свој живот на прави пут, али игром случаја се опет наѓе у опасном свету уличних трка, који је одлучио да остави иза себе.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Борба без правила (2005)

  image
  Џек Северино го губи памтењето и единствено што препознава е бруталниот свет на борбите во кафез. Но, кога ќе дојде време да се соочи со минатото, Џек сфаќа дека...
 • Во лов со цел да се убие (2010)

  image
  Во Тексас, патролниот офицер Џим Роудс (С. Остин) заедно со долгогодишниот пријател Ли Дејвис (Е. Робертс) пребаруваат навидум напуштена и празна приколка. Откако...
 • Бесен (2020)

  image
  Рејчел доцни на работа, кога случајно се среќава со странец на семафор. Наскоро, Рејчел и сите што ги сака се мета на човек кој се чувствува невидлив за светот и...
 • 355 (2022)

  image
  Када строго чувано оружје падне у руке плаќеника, ЦИА агенткиња Мејсон Браун (за Оскара номинована Џесика Честејн) морќе да удружи снаге са немачком агенткињом...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.