СОДРЖИНА

Чили Палмер живи у Мајамију и ради као утеривач коцкарских дугова за мафију. Меѓутим, посао ќе га одвести у Холивуд где би требало да узме новац од Харија Зима, продуцента нискобуџетних хорор филмова. Иако намерава да повреди Харија ако буде било потребно, Чилију ќе се он донекле допасти. Чини се да Хари има сценарио који би могао да претендује на Оскара и могао би да покрене пројекат чим наѓе главног глумца, на пример цењеног али егоцентричног Мартина Вира. Чили мисли да има талента за фимски бизнис и одлучује да убеди Вира да прихвати улогу у Харијевом филму.

Слики

Ухвати ШортијаУхвати ШортијаУхвати ШортијаУхвати ШортијаУхвати ШортијаУхвати ШортијаУхвати ШортијаУхвати ШортијаУхвати ШортијаУхвати Шортија

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Песочен човек (2011)

  понеделник
  image
  Едно утро, Бено наоѓа песок во својот кревет. Покрај тоа што од почекотот се обидува ова да го игнорира, за кратко време сфаќа дека тој песок истекува од него. Од...
 • Замена (2020)

  понеделник
  image
  Кога ѝ е наредено да оди една година на рехабилитација, актерката Кенди (Дру Баримор) ја најмува амбициозната Пола да го заземе нејзиното место. Но Пола ѝ го...
 • Сакам-Не сакам (2004)

  понеделник
  image
  Работата на планерот на свадби, Лорен Кренделс, е да направи чува на венчавките на другите луѓе. За жал, во својот приватен живот има големи препреки. Како се...
 • Девојка на лош глас (2010)

  понеделник
  image
  Средношколката Олив станува жртва на училишните „трачови“ кога ја лаже својата најдобра пријателка за една викенд романса со измислен факултетски студент. Набргу...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.