рејтинг: 7.3/10
Оценка на корисникот: 7.83/10
(6 гласови)

Слики

Дивни дечакДивни дечак

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Компир сонува за Америка (2021)

  денес
  image
  Филмот го следи Компир, геј момче кое расте во растурениот Советски Сојуз, неговата мајка и нивното авантуристичко бегство во Америка. Оваа автобиографска...
 • Лав (2016)

  денес
  image
  Невероватна прича о петогодишњем индијском дечаку, који је случајно заспао у возу док је чекао свог 14-годишњег брата у индијском граду Берханпуру. Нажалост,...
 • Клуб на милионери (2018)

  денес
  image
  Под водство на својот колега Џо Хант (А. Елгорт), група момчиња од добро ситуирани семејства во Лос Анџелес во 1980-тите, смислува план како набрзина да се...
 • Станлио и Олио (2018)

  денес
  image
  Лорел и Харди, најчувенији комични дуо на свету, покушавају да поново оживе своје филмске каријере после Другог светског рата тако што креќу на исцрпљујуќу...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.