СОДРЖИНА

Џулија Галвинс, дизајнерка ентеријера из Портланда, усвојила је пса и потребна јој је помоќ дресера паса Овена Мајклса. Након што је ангажована да уреди јаслице и забаву за кучиќе за трудну клијенткињу и њеног пса, Џулија тражи Овенову помоќ.

Слики

Љубов на прв лаежЉубов на прв лаежЉубов на прв лаежЉубов на прв лаежЉубов на прв лаеж

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Добро вече, госпоѓо Кемпбел (1968)

  image
  Филм је зарадио чак три номинације за Златни глобус и то у категоријама најбољег страног филма на енглеском језику, Гина Лоллобригида за најбољу глумицу те за...
 • Опа! (2005)

  image
  Илјадници години на волшебниот грчки остров Патмос се разлеваат звуците на музика за танцување и смеата на нејзините жители. Но, со доаѓањето на срамежливиот...
 • Легално русокоса (2001)

  image
  Ел Вудс е русокоса од Калифорнија со модна гардероба, познати пријатели и најзгодното момче на кампусот. Кога Ворнер Хантингтон Трети ја откачува и оди на...
 • Хроника на лоши љубовни состаноци (2017)

  image
  Леј води блог каде што ги опишува лошите состаноци, а откако ги објавува своите искуства од состанокот со Конер, кој води сличен блог на една конкурентска...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.