рејтинг: 6.6/10
Оценка на корисникот: 8.27/10
(11 гласови)

СОДРЖИНА

Рамнотежата на моќта во врските на четири двојки е нарушена кога жените почнуваат да користат совет оддна популарна книга. Откако мажите сфаќаат дека жените ја презеле иницијативата, започнува борба меѓу половите!
Рамнотежата на моќта во врските на четири двојки е нарушена кога жените почнуваат да користат совет од популарната книга на Стив Харви со наслов „Однесувај се како дама, размислувај како маж“, за да добијат повеќе од своите мажи. Кога мажите сфаќаат дека жените ја презеле иницијативата во нивните врски, тие одлучуваат дека најдобрата одбрана е добриот напад, па осмислуваат план за да ја искористат оваа информација во своја полза. Нека започне борбата меѓу половите!

Слики

Размислувај како мажРазмислувај како мажРазмислувај како мажРазмислувај како мажРазмислувај како мажРазмислувај како мажРазмислувај како мажРазмислувај како маж

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Мафија убија само лети (2013)

  денес
  image
  Истичуќи погубан утицај Коза ностре на просечне Сицилијанце, филм прати обичног човека Артура од његовог детињства до зрелости, посматрајуќи га док покушава да...
 • Велика турнеја (1961)

  денес
  image
  Музичка комедија о групи уметника која доживљава разноразне незгодне ситуације на турнеји по Југославији. Сонгове за овај филм отпевала је Оливера Марковиќ.
 • The Captain (1972)

  денес
  image
  Albania early 70'. A WW2 hero, retreated now at an old age at his little village struggles to adjust to the terms of the culture revolution, coming in the shape...
 • Uozbilji se (2015)

  денес
  image
  Devojka pristaje na sastanak naslepo, što je vodi do pronalaženja savršenog momka.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.