poster

Сѐ за слава

Austin Found (2017)

Режисер: Will Raée

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 5.3/10
Оценка на корисникот: 10/10

Содржина

Поранешна убавица на која ѝ е преку глава од нејзиниот начин на живот смислува план како да му обезбеди слава на своето семејство. Решава да го натера поранешното момче да ја грабне нејзината 11-годишна ќерка. Што може да тргне наопаку?

Слики

Сѐ за славаСѐ за славаСѐ за славаСѐ за славаСѐ за слава

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Последња реч (2017)

  image
  Харриетт је умировљена бизнисменка која покушава контролирати све око себе. Размишљајуќи о својим животним постигнуќима, одлучи ангажирати младу списатељицу Анне...
 • Соседот (2021)

  image
  Берлин, областа Пренцлауер Берг. Даниел (Даниел Брул) е филмска ѕвезда навикната на успехот. Неговиот стан во поткровјето е стилски, а исто така и неговата...
 • Дадилка за фудбал (2011)

  image
  Кога Хелен Хејзлтон ќе го ангажира Одмунд, норвешкиот фудбалер, да работи како бебиситер за нејзините два сина, Одмунд во куќата донесува смеа и ја дели својата...
 • Екскурзијата со тато (2016)

  image
  Со „Прашката пролет“ во 1968 г. како заднина, двајца германски браќа и нивниот татко одат на пат од Романија до Источна Германија заради хируршка интервенција....
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.