рејтинг: 4.4/10
Оценка на корисникот: 7.6/10
(11 гласови)

Содржина

Живот Др. Џона драстично се променио после велике пљачке чији је био сведок! Први преокрет у животу доктора Вуа био је када су му противници у кикбоксу отели вереницу… Напокон, када је мислио да му се живот поновно смирио идилу ќе поремети његово сведочанство велике пљачке, у којој гине један од пљачкаша.

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Крид (2015)

  image
  Адонис Џонсон (Мајкл Б. Џордан) никогаш не го познавал својот познат татко, светскиот шампион во тешка категорија Аполо Крид, кој умрел пред тој да се роди....
 • Вистински челик (2011)

  image
  Погледнете ја не толку далечната иднина во која технологијата навлегува и во светот на боксот, а роботи тешки 900 кг и високи 240 см го преземаат рингот. Во...
 • Трка на животот (2013)

  image
  Yjet e veprës-dramë epike Chris Hemsworth, si anglezi karizmatik James Hunt dhe Daniel Brawl (Inglourious Basterds) si perfeksionisti i disiplinuar austriak Niki...
 • Лево кроше (2015)

  image
  Били Хоуп „Големиот“ (Џејк Џиленхол) е славен боксер и светски шампион во полутешка категорија кој се чини дека има сѐ - импресивна кариера, прекрасна жена и...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.