СОДРЖИНА

Кевин, Саманта и Роб имаат интересно хоби - планираат грабежи кои, иако никогаш нема да ги изведат, мора да бидат детално разработени и не смеат да се служат со насилство. Кога им е украден еден план за грабеж на една залатарница, а опасниот гангстер Лео успешно го изведува грабежот, тројцата пријатели под уцена ќе мора да испланираат и изведат еден грабеж од милион долари во обврзници или Лео ќе ги пријави во полиција. Планот мора да биде совршен затоа што грабежот мора да успее, но мора и да извлечат жива глава.

Слики

Сигурен планСигурен планСигурен планСигурен планСигурен планСигурен планСигурен план

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Распалени пиштоли (2006)

  понеделник
  image
  ФБИ агент трага за комичарем из Лас Вегаса који је решио да “откуца” мафију. Али, пре него што постане заштиќени сведок, комичар одлази у казина Лејк Тахо да се...
 • Не е време за умирање (2021)

  понеделник
  image
  Бонд повеќе не е во активна служба и го ужива слободниот и мирен живот на Јамајка. Неговиот мир е краткотраен кога неговиот стар пријател Феликс Лајтер од ЦИА се...
 • Терминатор: Генесис (2015)

  понеделник
  image
  Во војната на луѓето против машините, Кајл Рис е пратен назад во 1984 година од страна на водачот на отпорот Џон Конор за да ја заштити својата млада мајка Сара...
 • Валтер брани Сарајево (1972)

  понеделник
  image
  Валтер брани Сарајево“ је култни југословенски партизански филм из 1972. године. Филм представља слободну интерпретацију биографије стварног антифашистичког борца...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.