Содржина

Кевин, Саманта и Роб имаат интересно хоби - планираат грабежи кои, иако никогаш нема да ги изведат, мора да бидат детално разработени и не смеат да се служат со насилство. Кога им е украден еден план за грабеж на една залатарница, а опасниот гангстер Лео успешно го изведува грабежот, тројцата пријатели под уцена ќе мора да испланираат и изведат еден грабеж од милион долари во обврзници или Лео ќе ги пријави во полиција. Планот мора да биде совршен затоа што грабежот мора да успее, но мора и да извлечат жива глава.

Слики

Сигурен планСигурен планСигурен планСигурен планСигурен планСигурен планСигурен план

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Г. и г-ѓа Смит (2005)

  image
  Најпожељније звезде Холивуда тумаче улоге Џона и Џејн Смит. Они су досадни брачни пар а заправо крију једно од другог да су плаќене убице који раде за супарничке...
 • Лоши момци 2 (2003)

  image
  Двајца полицајци од одделот за наркотици (Мартин Лоренс и Вил Смит) предводат една истрага за навлегувањето на дрогата екстази во Мајами. Нивната истрага води до...
 • СОВРШЕНА СКРИВНИЦА (2008)

  image
  Ник и Селија сакаат да ја напуштат Америка за да отпочнат нов живот. За жал, Ник должи пари на луѓе кои што не му ги простуваат долговите. Парот го брка и...
 • Пандур лоповских навика (1999)

  image
  Све што крадљивац дијаманата Мајлс Логан жели је да поврати свој дијамант и потом се повуче. Ствари се меѓутим компликују - он бива ухапшен, а на месту на коме је...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.