рејтинг: 5.8/10
Оценка на корисникот: 7.3/10
(14 гласови)

Содржина

Осуѓивани криминалац, бивши маринац Тим Керни нашао се на црној листи мотористичке банде. Да би избегао смрт, он преузима улогу недавно преминулог моќног наркобоса. Када се Керни нагодио са агентом одељења за наркотике да преузме идентитет преминулог наркобоса Бобија Зија, водио је рачуна о свему. Сада бивши осуѓеник успева да убеди све у свој идентитет, укључујуќи и девојку Бобија Зија, па зато непријатељи моќног криминалца одједном постају његов највеќи проблем. И док меци лете око његове главе, једини избор који Керни има јесте да се бори за сопствени живот. У бекству од људи који се налазе са обе стране закона, Керни успут покушава да спасе и сина Бобија Зија.

Слики

Смрт и живот Бобија ЗСмрт и живот Бобија ЗСмрт и живот Бобија ЗСмрт и живот Бобија ЗСмрт и живот Бобија ЗСмрт и живот Бобија ЗСмрт и живот Бобија ЗСмрт и живот Бобија ЗСмрт и живот Бобија ЗСмрт и живот Бобија ЗСмрт и живот Бобија ЗСмрт и живот Бобија ЗСмрт и живот Бобија ЗСмрт и живот Бобија ЗСмрт и живот Бобија ЗСмрт и живот Бобија ЗСмрт и живот Бобија ЗСмрт и живот Бобија З

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Израмнувач 2 (2018)

  image
  Дензел Вашингтон се враќа како Роберт Меккол, пензиониран маринец на САД и поранешен шпион на Агенцијата за одбранбено разузнавање. Кога е убиена пријателката и...
 • Добри луѓе (2014)

  image
  Кејт Хадсон и Џејмс Франко се среќен пар кој живее мирен живот. Единствен проблем им е недостаток на пари за секојдневнен живот и за купување сопствен стан. Кога...
 • Елита (2001)

  image
  По неуспешната специјална мисија од областа на безбедноста, еден ислужен поморскиот офицер останува со пет деца кои треба да ги обучи да бидат дел од елитната...
 • Адреналин (2006)

  image
  Шев Челиос (Џејсон Статам) ќе го започне своето утро со неочекуван повик за будење. Уморен, практично неспособен да се движи и со срце кое едвај чука, го слуша...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.