СОДРЖИНА

Седмогодишњи Алберт-Алфи мисли да има довољно година и жели да брине о псу. Меѓутим, његов тата се са тим не слаже. Ускоро Алфи упознаје маѓионачара који можда може да му помогне у замисли да добије свог куќног љубимца...

Слики

Хокус покусХокус покус

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Украдена принцеза (2018)

  среда
  image
  Величанствена прича која се догаѓа у време храбрих витезова, прекрасних принцеза и чаробњака, која ќе нам показати да је љубав јача од било које магије. Руслан,...
 • Данскиот музеј (2010)

  среда
  image
  На бандата на Олсен доверена и’ е задача за премиерот. Имено, тие мораат да го украдат оригиналното перо на Ханс Кристијан Андерсен од данскиот Експорт музеј. Но,...
 • Хотел Трансилванија (2012)

  среда
  image
  Добре дојдовте во „Хотел Трансилванија, раскошното одморалиште на Дракула каде што чудовиштата и нивните семејства можат спокојно да се одморат и да бидат...
 • Аладин (1992)

  среда
  image
  Во еден маѓепсан град, момчето по име Аладин се обидува да ја спаси принцезата Јасмин од злобниот волшебник Џафар. Животот на Аладин се менува кога ја трие...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.