poster

Уговор

The Pact (2002)

драма | САД
Режисер: Peter Werner

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 5.7/10

СОДРЖИНА

Цхрис Харте и Емилy Голд заједно су одрасли заштиќени љубављу својих родитеља. У тинејџерским данима њихово пријатељство прелази у љубав. Но мир у двама обитељима претвара се у каос када полиција открије да Цхрис убио себе и седамнаестогодишњу Емилy...

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Без особени обележја (2020)

  вторник
  image
  Магдалена, мајка во потрага по исчезнатиот син кој исчезнал на пат кон границата со САД, се среќава со Мигел, неодамна депортиран од САД во Мексико. Заедно, тие...
 • Полароид (2019)

  вторник
  image
  Једна адолесценткиња набаса на стари полароид и ускоро открива да тај фото-апарат крије ужасну тајну: ко год се фотографише њиме доживи трагичан и насилан крај....
 • Офлајн (2012)

  вторник
  image
  Ејдан уште како тинејџерка добивала анонимни пораки на интернет и по телефон, кои звучеле како да се испратени од опседнат обожавател. И покрај сите мерки на...
 • Паркленд (2013)

  вторник
  image
  „Паркленд“ ги прераскажува хаотичните настани во Далас на 22 ноември 1963 г. кога беше убиен претседателот Џон Ф. Кенеди. Филмот раскажува вистинска приказна за...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.