Содржина

Постар сценарист живеел во две состојби на постоење: во реалноста и во својот внатрешен свет. Додека работи на едно сценарио, се збунува кога ликот ќе почне да му се појавува во животот.

Слики

Меѓу два светаМеѓу два светаМеѓу два светаМеѓу два светаМеѓу два светаМеѓу два света

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • 7 работи што треба да ги сторам пред да наполнам 30 (2008)

  image
  Лори е девојка, којашто наскоро ќе наполни 30 години, разочарана дека во животот не постигнала сѐ што си замислувала. Еден ден го наоѓа списокот на животните...
 • Смотаниот чевлар (2014)

  image
  Макс Симкин поправа чевли во еден дуќан во Њујорк, кој е во сопственост на неговото семејство повеќе генерации. Незадоволен од својот живот, Макс случајно наидува...
 • Малата Мис Америка (2006)

  image
  Кога седумгодишната Олива ја искажува својата желба дома да ја донесе посакуваната круна од „Мала мис на Америка“ на претстојниот натпревар, нејзиното...
 • Сосема нов завет (2015)

  image
  Бог постои. Тој е ужасен кон својата жена и кон ќерка си. Многу сме чуле за неговиот син, но не баш многу за ќерка му. Таа се вика Еа и има 10 години. Еден ден...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.