рејтинг: 6.5/10
Оценка на корисникот: 3.17/10
(6 гласови)

СОДРЖИНА

Група од 15-годишниците доживува својата прва љубов и сексуална возбуда. Историја за три години ја следи судбината на младите луѓе, се фокусира на односот меѓу Џонас и Агнета. Првиот бакнеж и секс, разделба и враќање. Односот поминува низ многу тешкотии и недоразбирања, што не е секогаш лесно да се ублажи. Проблемот е често недостаток на определување и кревкоста на тинејџерски емоции. Приказната завршува со крајот на школа.

Слики

Скршени срцаСкршени срцаСкршени срцаСкршени срцаСкршени срцаСкршени срцаСкршени срцаСкршени срцаСкршени срцаСкршени срцаСкршени срца

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Животот нема правила (1999)

  image
  Хомер е сираче во Сент Клод, Мејн. Тој никогаш не бил посвоен, па му станал миленик на директорот на сиропиталиштето, д-р Ларч, кој на Хомер му го пренесува сето...
 • Заминување (2018)

  image
  Маж остава жена, жена остава маж. Двајцата се среќаваат за кратко. Големи промени ги очекуваат на крај од ова нивно патување. Две скршени души се среќаваат...
 • Божиќ у хотелу Плаза (2019)

  image
  Јессица припрема изложбу о повијести Божиќа у хотелу Плаза. Ондје упознаје Ницка, који ради на уљепшавању легендарног хотела.
 • Полноќно сонце (2018)

  image
  Срцепарателна љубовна приказна во стилот на најголемите романтичарски класици, со младата ѕвезда од филмот „Игри на гладните“ Бела Торн и со Патрик Шварценегер,...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.