рејтинг: 5.4/10
Оценка на корисникот: 8.2/10
(5 гласови)

СОДРЖИНА

Пет црнохуморних прича,а у вероватно најшокантнијој причи, девојка која ради у фотокопирници полази у потеру за човеком који ју је силовао. Када га пронаѓе, пита га да оду на вечеру... али не да би се осветила... Ни остале приче нису ништа мање шокантне, као она која говори о инцесту и мајци која сазнаје да њен вољени има сексуалне афинитете према сину тинејџеру, или прича о хомосексуалном пару који усваја седмогодишњу афричку девојчицу...

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Одмазда без здив (2012)

  image
  Лорни е домаќинка, која живее во камп-приколка, и на која ѝ е преку глава од нејзиниот маж Дејв, ситен крадец, особено откако тој ќе реши да не го подели пленот...
 • Мафијаши од стар ков (2012)

  image
  Група поранешни затвореници ќе се обединат повторно за да ја предизвикаат својата среќа за последен пат. Вал (Ал Пачино) излегува од затвор и неговиот пријател...
 • Одговорност (2012)

  image
  Груба комедија за тинејџер кој еден ден работи како возач на искусен платен убиец кој го води на патување низ валканиот свет на убиства, трговија со луѓе и одмазда.
 • Дојди кај тато (2019)

  image
  Кога Норвал добива писмо од неговиот отуѓен татко кој бара да го посети, тој тргнува кон далечниот крајбрежен дом на татко му. Но наскоро, тој забележува дека...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.