poster

Флуттер

Flutter (2011)

драма, трилер | Обединетото Кралство
Режисер: Giles Borg

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 5.2/10

СОДРЖИНА

Ченсер Џон живи за играње, и увек је спреман да преузме ризик. Али када упозна прелепу кладионичарку, он заврши у надреалном и опасном свету у којем владају новац, моќ и контрола. Питање је само колико је Џон спреман да ризикује како би остварио последњи велики добитак?

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Kur hapen dyert e jetës (1986)

  петок
  image
 • Пророштва од темнината (2002)

  петок
  image
  Репортер оди во мал град во Западна Вирџинија за да истражува низа чудни случувања, вклучувајќи ментални визии и појави на бизарни ентитети.
 • Чоколада (2000)

  петок
  image
  Во 1959 година таинствената Виен (Жулиет Бинош) се преселува со нејзината мала ќерка во еден мирен, старомоден француски град каде што отвора продавница за...
 • Рај (2020)

  петок
  image
  „Рај“ е филм за еден религиозен летен камп во архипелагот на Хелсинки и ја раскажува приказната низ очите на тројца млади кои се раскинати помеѓу идеологијата,...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.