СОДРЖИНА

Студент Алек стицајем чудних околности уместо на стручном усавршавању завршава на Беверли Хилсу, радеќи за свог роѓака у импровизованом борделу. Како се посао развија, будуќи стипендиста све компликује. Алеку, младом студенту је потребна стручна пракса, како би могао да конкурише за стипендију на престижном Харварду. Након што му сви планови пропадну, Алек се обраќа за помоќ роѓаку Роџеру, за кога мисли да је по струци инжењер. Роџер ради на Беверли Хилсу и прихвата да помогне свом неќаку на врло необичан начин-чувајуќи куќу богаташу који иде на одмор, одлучује да заради поприличну суму новца, тако што ќе вилу с базеном претворити у бордел. Привремени! Ангажује Алекса да му помогне, али како се посао развија, будуќи стипендиста све компликује...

Слики

Америчко летоАмеричко летоАмеричко летоАмеричко летоАмеричко летоАмеричко летоАмеричко летоАмеричко летоАмеричко летоАмеричко летоАмеричко летоАмеричко лето

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Уште Хани фалеше (2015)

  image
  Животот во едно семејство во предградието тече нормално, сѐ додека кај нив не дојде една далечна роднина, голема поп-ѕвезда...
 • Rain at the Beach (1984)

  image
  Zeno takes his sister and nephew, Alber, to the beach for a long overdue vacation, hoping to persuade Alber to break up from his actress girlfriend, Jeta,...
 • За и против (2020)

  image
  Една проблематична забелешка е премногу: професорот Ричард Пол е во опасност да биде исфрлен од својата работа откако ја навредува студентката по право Наима...
 • Писта (2010)

  image
  Инспирација за филмот „Писта“ („The Runway”) е вистинска приказна за еден јужноамерикански пилот кој во1983 година слетал во близина на градот Малоу. И покрај...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.