рејтинг: 5.6/10
Оценка на корисникот: 7/10

СОДРЖИНА

Кога се ќе тргне наопаку за необичната Карис Рајтман, таа прави се за да ја направи модерна секоја емотивно изолирана девојка. Започнува да посетува погреби на непознати луѓе. На еден судбоносен погреб, го запознава Тајлер, човек на кој му починала вереницата. Покрај предупредувањето на гробарот Шејн, нејзиниот најдобар пријател, како и нејзината цимерка Лиле, за прв пат успева да оствари некаква врска. Барајќи одговори, Карис заминува кај својата отуѓена мајка, како би се соочила со минатото.

Слики

На погребНа погребНа погребНа погребНа погребНа погребНа погребНа погреб

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Тајна азурне обале (2021)

  денес
  image
  Август је 1970. Као и сваке године, милијардер Клод Треншан ињегова супруга бораве у раскошној вили у Сен Тропеу. Чини се да им ништа не може покварити добро...
 • Човекот-птица (2014)

  денес
  image
  Еден актер чија кариера е во опаѓање, а е познат по улогата на еден популарен суперхерој, се обидува да си ја врати славата преку бродвејска претстава....
 • Романтичари (2010)

  денес
  image
  Свадбените ѕвона собираат група стари пријатели, но и стари ривали. Лајла и Том се запознале за прв пат на факултет и станале блиски пријатели. Шест години по...
 • Маргот на свадбата (2007)

  денес
  image
  Марго и нејзиниот син Клод заминуваат од Менхетен во семејната куќа на Лонг Ајланд, во која живее нејзината сестра Полин, но и Малколм, дембел за кој ќе се омажи...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.