СОДРЖИНА

Грејси не е просечно шеснаесетгодишно девојче. Откако знае за себе, пораснала четири браќа и сестри, сите со различни и отсутни татковци. Мајката на Грејси оди кон самоуништување, додека нејзината добронамерна баба, премногу стара и немоќна да им обезбеди стабилен дом. Кога ќе се појави можност децата да бидат разделени, Грејси ќе жртвува многу работи ако сакам да ги задржи сите заедно.

Слики

Изборот на ГрејсиИзборот на ГрејсиИзборот на ГрејсиИзборот на ГрејсиИзборот на ГрејсиИзборот на ГрејсиИзборот на ГрејсиИзборот на ГрејсиИзборот на ГрејсиИзборот на ГрејсиИзборот на Грејси

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Долази коњаник (1978)

  четврток
  image
  Ела Конорс је неудата жена коју присиљавају да прода своју фарму стоке њеном некадашњем удварачу, Џејкобу Јуингу. Помоќ тражи од свог суседа, Френка. Заједно се...
 • Вештачка интелигенција: ВИ (2001)

  четврток
  image
  Многу напреден прототип на дете-робот по име Дејвид е програмиран да покажува безусловна љубов. Кога неговото човечко семејство го напушта, Дејвид започнува...
 • Mountains Clad in Green (1971)

  четврток
  image
  Lilua, a 19 years old girl, injured during war is being kept in a village but needs to be transported in a safe place far from there. The streets are blocked by...
 • Размишљам о окончању (2020)

  четврток
  image
  Nothing is as it seems when a woman experiencing misgivings about her new boyfriend joins him on a road trip to meet his parents at their remote farm.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.