рејтинг: 7.0/10
Оценка на корисникот: 7.29/10
(14 гласови)

СОДРЖИНА

Њујорк 1953. године. Бил Ли ради као истребљивач гамади. Убрзо открије да му се супруга дрогира с отровом за буба швабе. Након што се и он ода том пороку, случајно убија своју супругу и у бегу налети на буба швабу која га настоји уверити да је он заправо тајни агент. Пут га води у северноафричку луку Интерзоне где ќе се срести с гомилом писаќих машина-буба, хомосексуалаца и лезбејки.

Слики

Голи ручакГоли ручакГоли ручакГоли ручакГоли ручакГоли ручак

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Аџии (2021)

  недела
  image
  Паулиус е симпатичен средовечен расипник прогонуван од сеќавањата за неговиот мртов брат Матеус, кој бил убиен пред четири години, што го довело во лоша состојба...
 • БРОУКЕН ХИЛ (2009)

  недела
  image
  Аустралија. Талентован тинејжер композитор Томи, машта да упише славну музичку школу Сyднеy Цонсерваториум оф Мусиц. Нажалост у том делу земље где живи тешко је...
 • Врколак (2010)

  недела
  image
  Бенисио Дел Торо игра благородник кој се враќа на својот семеен имот откако брат му исчезнува. Откако повторно се соединува со својот отуѓен татко, тој тргнува во...
 • Црн полицаец (2017)

  недела
  image
  Црн полицаец е турнат преку работ, а своите фрустрации ќе ги истури на привилегираната заедница која се заколнал дека ќе ја штити.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.