poster

Lit­tle Allan — The Human Antenna

Lille Allan - Den menneskelige antenne (2022)

Режисер: Amalie Næsby Fick

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 6.1/10

СОДРЖИНА

It's the summer holiday, and Little Allan is home alone. But his older neighbor Helge will take care of him. Helge is fascinated by space, and it doesn't take long before Little Allan is pulled into Helge's plan to get in contact with aliens.

Прегледи


Нема Прегледи
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.