Okay

Okay (2002)

Режисер: Jesper W. Nielsen

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
Оценка на корисникот: 8.7/10
(62 гласови)

СОДРЖИНА

A bittersweet comedy with dogma star Paprika Steen in the strong leading role.

Прегледи


Нема Прегледи
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.