JESPER W. NIELSEN

Режисер:

 1. 2. Okay (2002), филм
 2. 6. Der Pakt (2009), серија
 3. 7. Премијерка (2010), серија
 4. 8. Дикте (2013), серија
 5. 9. Badehotellet (2013), серија
 6. 12. The Exception (2020), филм

Сцеарист:

 1. ...
  (writer)
 2. 3. Sommer (2008), серија
  ...
  (writer)

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.