Оценка на корисникот: 7.7/10
(53 гласови)

СОДРЖИНА

Најновата авантура на Дизни, „Чудесен свет“ нѐ запознава со легендарното семејство Клејдс кое се обидува да го истражи непознатото земјиште со шаренолик екипаж кој е составен од немирен блоб, триножно куче и неколку чудни суштества.

Слики

Чуден свет

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.