рејтинг: 6.7/10
Оценка на корисникот: 9/10
(31 глас)

Содржина

На нејзиното патување во Истанбул, осамена професорка пронаѓа Џин кој ѝ нуди 3 желби во замена за неговата слобода.

Слики

Три илјади години копнежТри илјади години копнежТри илјади години копнежТри илјади години копнежТри илјади години копнежТри илјади години копнежТри илјади години копнежТри илјади години копнежТри илјади години копнежТри илјади години копнежТри илјади години копнежТри илјади години копнеж

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Витез пехар (2015)

  image
  Писателот кој ужива во сѐ што можат да му пружат Лос Анџелес и Лас Вегас тргнува во потрага по љубов и по самиот себе преку авантури со шест различни жени. Филм...
 • Приказна за еден дух (2017)

  image
  Кејси Афлек го глуми Ц, духот на чувствителен композитор кој одлучува да остане во оваа димензија за да ја следи својата ужалена сопруга М (Руни Мара). Како што...
 • Безвременската Аделајн (2015)

  image
  Инспиративна љубовна приказна со Блејк Лајвли, Харисон Форд и Михаил Хуисман, во која костимите се креација на модните куќи Диор и Гучи. Во 30-те години од...
 • Мажи (2022)

  image
  По мистериозната смрт на својот сопруг, Харпер заминува и се крие во затскриена вила, каде што се обидува да се справи со минатото што ја прогонува. Сепак, некој...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.