Оценка на корисникот: 7.3/10
(52 гласови)

СОДРЖИНА

Неверојатно слатка и секогаш позитивна, една квока наречена Дејзи има невозможен сон - да победи на Најстрашните светски игри.

Слики

Приказни од Скриениот град: Бестрашната Дејзи

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Барби у модној бајци (2010)

  image
  Придружите се Барбие в барвити модерни прављици, прежети з модо, пријатељи ин забаво! Барбие се с псичком Сеqуином одправи на обиск чудовите модне хише в Паризу,...
 • Барби и 12 принцеза балерина (2006)

  image
  Некада давно био једном један дворац из кога се увек чула музика. У овом дворцу није живела само једна или две принцезе, него дванаест принцеза и њихов отац,...
 • Необични басни: Шоу на Златокоса и трите мечки (2008)

  image
  Златнокосата - неподносливата телевизиска ѕвезда се согласува да земе учество во реалити шоу. Девојката е принудена да заживее со три непослушни мечиња. Кога...
 • Барби на Лабудовом језеру (2003)

  image
  Барби поново оживљава у свом треќем анимираном филму заснованом на драгој бајци, уз сјајну музику Чајковског. Барби је Одета, млада ќерка једног пекара, која...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.