poster

Cheech & Chong's Things Are Tough All Over

Things Are Tough All Over (1982)

Режисер: Thomas K. Avildsen

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
Оценка на корисникот: 7.8/10
(57 гласови)

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Вжештени глави (1991)

  image
  Пародија на „Топ Ган“, во која еден талентиран но нестабилен пилот (Чарли Шин) на воен авион мора да се соочи со духот на својот татко и да ја спаси мисијата што...
 • Картер и Џун (2017)

  image
  Заврши ја работата. Земи ги парите. Доведи ја девојката. Донеси го детето. Едноставно, нели?
 • Лупеж (1980)

  image
  Александре Борони је изашао из затвора и враќа се меѓународним преварама. На авиону ка Венецији један незнанац му оставља упаљач у коме се налази микрофилм с...
 • Хипериони (2022)

  image
  Во 1960 година, професорот Рукус Мандулбаум (Кери Елвс) го пронаоѓа Титанскиот беџ, направа што овозможува луѓето да имаат одредена супер моќ. Тој зема тројца...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.