poster

Shangri-La Suite

Shangri-La Suite (2016)

Режисер: Eddie O'Keefe

Оценка на корисникот: 7.1/10
(50 гласови)

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Хидден Ассассин (1995)

  image
  Амерички обавештајац Мики Дејн одлази у Праг да спречи потенцијални атентат на кубанског амбасадора при Уједињеним нацијама. Главна осумњичена је Симона Росет,...
 • Родени убијци (1994)

  image
  Две жртви, трауматизирани како деца, стануваат љубовници и психопатски сериски убијци. Медиумите неоправдано ги глорификуваат.
 • Крвни врски (2008)

  image
  Полицискиот инспектор Франсоа открива дека неговиот брат Габриел е ослободен од затвор откако одлежал 10 години поради убиство. Повторната средба помеѓу...
 • Прича о отмици (1993)

  image
  У причи заснованој на истинитом догаѓају, Џеки Чен глуми специјалног агента коме је додељен задатак да чува богатог бизнисмена. Али, када бизнисмен бива...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.