Содржина

Проблематични Травис Блок је владин оперативац који је задужен за извлачење тајних агената из опасних ситуација. Када открије заверу усмјерену на америчке граѓане, Блок се наѓе на нишану људи за које ради. Он тада мора не само да уѓе у траг агенту, веќ и да сазна истину.
Истину која би могла да оптерети чак и његов упитни морални кодекс.

Слики

У сенци завереУ сенци завереУ сенци завереУ сенци завереУ сенци завереУ сенци завереУ сенци завереУ сенци завереУ сенци завереУ сенци завереУ сенци завереУ сенци завереУ сенци завереУ сенци завереУ сенци завереУ сенци завереУ сенци завереУ сенци завереУ сенци завереУ сенци завере

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Црвено небо (2014)

  image
  Осрамотениот пилот Буч Мастерс го води одредот за враќање на катаклизмата ВМД. Кога ќе открие дека неговиот поранешен пријател Том Крег работи со ретористите,...
 • Убав ден да се умре машки (2013)

  image
  Џон Меклејн (Брус Вилис) патува во Москва за да му помогне на својот син. Нив ги гони руското „подземје“ и кога постои можност да почне војна, двајцата...
 • Избришаниот (2012)

  image
  Поранешниот агент на ЦИА, Бен Логан се надева дека ќе најде нов почеток со неговата 15-годишна ќерка Ејми. Тој прифаќа работа во Белгија како експерт за...
 • Спасување (2015)

  image
  Поранешен оперативец на ЦИА го киднапира група терористи. Кога син му дознава дека нема план за спасување на неговиот татко, тој почнува своја спасувачка операција.
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.