Содржина

Камал, млад Ирачанец кој се обидува да стигне во Европа преку турско-бугарската граница, е фатен од бугарската гранична полиција но бега, барајќи излез од навидум бескрајната шума, подземен свет каде што не важат правилата и законите.

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Недовршена веза (1996)

  image
  Цонвинцед тхат хис wифе wилл соон дие оф цанцер, арт профессор Тим Матхесон хас ан аффаир wитх а спункy студент плаyед бy Јенние Гартх. Бут wхен тхе миссусс...
 • Зависна (2014)

  image
  Зое је веома успешна пословна жена, која неизглед има све – мужа из снова кога воли, двоје прелепе деце и веома перспективну каријеру. Али, Зое има и страст којој...
 • Мартовски Иди (2011)

  image
  Амбицијата заведува, а моќта корумпира, во напнатиот трилер од режисерот Џорџ Клуни. Идеалистичкиот кампањски работник Стивен Мајерс (Рајан Гослинг) му се...
 • Часови (2013)

  image
  Татко се бори за неговата ќерка да го преживее ударот на ураганот Катрина.
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.