poster

Изгубени на хоризонтот

Horizon Line (2020)

трилер | Шведска, САД
Режисер: Mikael Marcimain

Каде да се погледне
Во кината од 11.3.21
Cineplexx
рејтинг: 5.2/10

СОДРЖИНА

Момче и девојка летаат на мал авион за да присуствуваат на венчавка на еден тропски остров. Тие мора да се борат за своите животи откако пилотот доживува срцев удар.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Лига на извонредни џентлмени (2003)

  денес
  image
  Овај филм базиран на стрипу Алана Мура смештен је у паралелни универзум у којем живе ликови из неколико књижевних класика. Њих 1900. године, на захтев краљице...
 • Со време (2011)

  денес
  image
  Во иднина, кога времето буквално значи пари, а стареењето запира на 25 години, преживувањето е можно само преку заработка, крадење или наследување на повеќе...
 • Чувари на галаксијата (2014)

  денес
  image
  „Чувари на галаксијата на „Марвел е динамична епска вселенска авантура, која го носи кинематографскиот универзум на „Марвел во космосот каде авантуристот Питер...
 • Метеж (2015)

  денес
  image
  За специјалната единица време е за акција кога група платеници ќе ги нападнат во центарот и ќе направат метеж...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.