СОДРЖИНА

Hollywood arrives en force to Quincy, the small town where the secret Crown Cola billionaires live. They want to film about the billionaires and how they made their fortunes.. Summer Jenkins, who was the town pariah, joins forces with the scout, Ben, and finds filming locations, extras, liasons with the town officials and house owners, etc. When Cole Masten arrives, they hate each other, but sparks fly. Cole is running from a nasty divorce, yet is captivated by Summer. Summer is dying to leave town to get away from the gossip. This is a great story about Southern customs, a Southern girl, and a Hollywood star who finds his lady.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Љубав преко љубимца (2019)

  денес
  image
  Двоје сасвим различитих самохраних родитеља зближава се након што им дјеца пожеле удомити истог пса.
 • Љубовен сос (2021)

  денес
  image
  Зои обожава да готви и ги воодушевува своите пријатели и роднини со нејзините сендвичи кои се здрави и хранливи, со состојки кои се одгледувани локално. Наскоро...
 • Ненадана љубав (2021)

  Утре
  image
  Љубавни филм. Паметна и лијепа женидбена посредница Леах Прице има страницу за упознавање на интернету. Кад један од њезиних клијената ни након бројних покушаја...
 • Шанса за љубов (2009)

  Утре
  image
  После повторната средба со Кристина, ќерката што пред осумнаесет години ја дала на посвојување, Пејтон Макгрудер се уште ги учи основите на родителството. Во исто...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.