рејтинг: 5.5/10
Оценка на корисникот: 7/10
(4 гласови)

СОДРЖИНА

Пол Андре има 40 години и е интровертен. Богат е, но осамен и длабоко незадоволен од својот живот. Затоа решава дека навистина му треба семејство! Виолет исто така има 40-тина години и пука од енергија, но ја исфрлаат од станот и сега стравува дека ќе го загуби старателството над своите две деца. Пол Андре искрено ѝ го претставува својот предлог, без никакви трикови: ќе го „вработи“ нејзиното семејство, а за возврат ќе ги отплати нивните долгови. Во добро и во зло…

Слики

Семејство под наемСемејство под наемСемејство под наемСемејство под наемСемејство под наемСемејство под наемСемејство под наемСемејство под наемСемејство под наемСемејство под наем

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Омажи се за мене (2008)

  image
  Ребека, од повисока класа на фамилија, и Хенри хорот за пеење, традиционално врзани за Средните корени, се вњубени еден во друг. Хенри го поставува прашањето...
 • Лето је криво за све (1961)

  image
  Приликом ваѓења возних карата, Вишња је, забуном, принуѓена да отпутује на море пре свога мужа. Доласком у летовалиште, Вишња стиче многобројне удвараче, док и...
 • С љубављу, Рози (2014)

  image
  Росие и Алеx најбољи су пријатељи од малих ногу. Када њихову блискост употпуне бројни изласци и пропали спојеви, Алеx одлази на студиј у Америку. Росие је без...
 • Баш сум убава (2018)

  image
  Една жена измачувана од несигурност се буди од пад, верувајќи дека одеднаш е супер модел. Со новостекнатата самодоверба таа има моќ да живее без страв, но што ќе...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.