рејтинг: 6.2/10
Оценка на корисникот: 8/10

Содржина

A light and humorous exploration of one couple's marital problems.

Улоги
Сцеарист:
времетраење: 75 мин

Слики

СтуцкСтуцкСтуцк

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Militanti (1984)

  image
 • У спаваќој соби (2001)

  image
  Тодд Фиелдс "Ин тхе Бедроом" онлy слоwлy ревеалс итс реал субјецт ин а сторy тхат хас а схоцкинг реверсал ат тхе енд оф тхе фирст ацт, анд тхен лоокс море дееплy...
 • Јужњак (1945)

  image
  Сем Такер је берач памука. У потрази за бољим животом, за себе и своју породицу, одлучује да засади сопствено поље памука. Филм је 1946. године имао 3 номинације...
 • Ослободување (2007)

  image
  Ана поголемиот дел од својот живот го поминала во Франција, но нејзините корени се од Израел. Кога умира таткото на Ана, таа се запознава со својот полубрат Улим...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.