рејтинг: 6.2/10
Оценка на корисникот: 8/10

СОДРЖИНА

A light and humorous exploration of one couple's marital problems.

Улоги
Сцеарист:
ВРЕМЕТРАЕЊЕ: 75 мин

Слики

СтуцкСтуцкСтуцкСтуцк

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • The Intruder (1962)

  image
  A man in a gleaming white suit comes to a small Southern town on the eve of integration. His name is Adam Cramer. He calls himself a social reformer. But his aim...
 • Умберто Д. (1952)

  image
  Ова неореалистичко ремек-дело на Виторио де Сика следи еден пензионер кој се труди да преживее за време на повоеното закрепнување на Италија. Умберто се бори за...
 • Браќа по матери (1988)

  image
  Испровоциран, Веселин на матурској свечаности убије свог вршњака. У затвору добије писмо од полубрата, политичког емигранта из Аустрије. Почиње дописивање и...
 • Gregoire (2017)

  image
  Shot in his hometown of Fort McMurray before it was ravaged by wildfires, Cody Bown's drama draws on real-life events to capture snapshots of a community...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.