Слики

The Old Shell

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Напад на бес (2021)

  image
  Ова е најлошиот ден во животот на Кароли. Домино ефектот кој ја започнува неговата мизерија започнал пред повеќе децении, па тој сега започнува лут монолог во кој...
 • Pylli i lirisë (1976)

  image
 • Мажите не плачат (2017)

  image
  Кога по помалку од две децении од крајот на војната во Југославија една измешана група ветерани се собира на терапија во еден изолиран планински хотел,...
 • Грубијан (1953)

  image
  Мексико тијеком 50-их година прошлог стољеќа. Кад богати земљопосједник Андрéс Цабрера (А. Солер) одлучи иселити сиромашне становнике свог сиротињског насеља да...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.