The series will focus on the life of Osman Bey, the son of Ertugrul Gazi and the founder of the Ottoman Empire.

Transmetimet në kanale:

Hayat TV  ATV Avrupa  ATV TR  

Ishte në kanal:

Vizion Plus  

Episodi vijues:

Sot
07:10
Kurulus: Osman 1, Ep. 1 ®
Sot
19:00
Kurulus: Osman
Sot
19:00
Kurulus: Osman 1, Ep. 68
Sot
20:55
Kurulus: Osman 1, Ep. 2
Nesër
07:10
Kurulus: Osman 1, Ep. 2 ®
Nesër
20:55
Kurulus: Osman 1, Ep. 3
e premte
07:10
Kurulus: Osman 1, Ep. 3 ®
e premte
19:00
Kurulus: Osman ®
e premte
20:55
Kurulus: Osman 1, Ep. 4
e premte
23:20
Kurulus: Osman 1, Ep. 68
e shtunë
07:10
Kurulus: Osman 1, Ep. 4 ®
e shtunë
20:55
Kurulus: Osman 1, Ep. 5
1.11.21
07:10
Kurulus: Osman 1, Ep. 5 ®
1.11.21
20:55
Kurulus: Osman 1, Ep. 6
REKOMANDIMET
 • Odred za čuda (2014)

  e mërkurë
  image
  Young government agents Olive and Otto use math to investigate strange occurrences in their town. Produced by The Fred Rogers Co., this live-action series targets...
 • Killing Eve (2018)

  e mërkurë
  image
  Eve is a bored, whip-smart security services operative whose desk-bound job doesn't fulfil her fantasies of being a spy. Villanelle, is a talented killer who...
 • CSI: Miami (2002)

  e mërkurë
  image
  Horatio Caine (David Caruso), a former homicide detective, heads a group of investigators who work crimes amid the steamy, tropical surroundings and cultural...
 • Glades (2010)

  e mërkurë
  image
  A former Chicago cop moves to a small Florida town and joins the state police.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.