Detective Catherine Chandler (Kristin Kreuk), shaken to the core over the fact that everything she thought she knew about her life has been a lie, is determined to get answers to the secrets that have been revealed about her family. Cat must also try to navigate her evolving relationship with handsome doctor Vincent Keller (Jay Ryan), who struggles with becoming a terrifying beast when he is enraged, unable to control his super-strength and heightened senses. Cat and Vincent continue to grapple with the desire to be a normal couple while trying to keep a low profile in order to stay one step ahead of the mysterious organization known as Muirfield, now on the hunt for both of them.

Ishte në kanal:

RAI 2  AXN  AXN Spin  3 Plus  JimJam  

REKOMANDIMET
 • In all Friendliness (1998)

  image
  This show is focused on a fictional clinic in Leipzig called 'Sachsenklinik' as well as its staff and patients.
 • Anatomia e Greit (2005)

  image
  Seriali dramatic me I ndjekur ne SHBA, fitues I dhjetera cmimeve. Pese protagoniste, me nje objektiv te vetem: te behen mjeket me te mire te vendit, eshte ky...
 • Vampire Diaries (2009)

  image
  Bazuar në romanin mjaft të vlerësuar të L.J.Smith. Kjo është dashuria e ndaluar midis një vajze të zakonshme dhe dy vëllezërve vampirë, që e duan secili për...
 • Station 19 (2018)

  image
  Seriali ndjek jeten e burrave dhe grave te stacionit 19 te zjarrefikesve ne Seatell.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.