poster

Sha je be tu folën?!

Sha je be tu folën?! (2019)

Komedi | Shqipëri

Sha je be tu folën?!

Transmetimet në kanale:

TV Dukagjini  

Ishte në kanal:

ATV KS  Kohavision  

Episodi vijues:

Sot
14:00
Sha je be tu folen ®
REKOMANDIMET
 • Single Parents (2018)

  image
  Një grup prindërish singel formojnë një sistem mbështetës mes tyre ndërsa rrisin dhe luftojnë për të rifilluar marrëdhënie të reja.
 • You Rang M' Lord? (1988)

  image
  In 1927, Lord Meldrum is a wealthy widower who owns a rubber factory. He lives with his brother Teddy, mother-in-law Lady Lavender, and daughters Poppy and Cissy....
 • Radio Mileva (2021)

  image
  The comedy "Radio Mileva" follows the everyday life of Mileva, Natalija and Sonja, three generations of the Majstorovic family who live under the same roof.
 • Married... with Children (1987)

  image
  Al Bundy is an unsuccessful middle-aged shoe salesman with a miserable life and an equally dysfunctional family. He has a very attractive but lazy wife named...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.