Transmetimet në kanale:

TV5Monde EU  

Episodi vijues:

Sot
08:37
Population d'Afrique
7.10.23
04:00
Population d'Afrique
REKOMANDIMET
 • Sasvim prirodno

  image
  Prirodno je da se zasitite posla. Prirodno je da vam dosade klišei. Prirodno je da vas zamore fraze. Prirodno je da počnete da mrzite rokove, sastanke, telefone....
 • Lopta

  image
 • Tharja e Oqeanve Përmbledhjet (2019)

  image
  Serijal "Isušivanje okeana", otkriva skrivene tajne i izgubljene svetove uz pomoć savremene tehnologije, neverovatnih fotografija i mudrosti vrhunskih morskih...
 • Inland Ice

  image
  Learning about the realities of camping out, taking pictures and how much food/water is enough; there is a new danger in the snow and fog, and news from the...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.